środa, 20 sierpnia 2014

Wyjaśnienia słów kilka...Już od kilku dobrych lat co jakiś czas przemykała mi przez głowę myśl, żeby stworzyć bloga. Kilka razy byłam już naprawdę bardzo bliska realizacji tej zachcianki, ale jakoś zawsze udawało mi się wybić sobie ten pomysł z głowy.
Myśl ta stawała się szczególnie natrętna przy okazji różnego rodzaju rękodzieła, a właściwie mojej radosnej „dłubaniny”, której od czasu do czasu się oddaję. Wiele osób pytało mnie jak to zrobiłam? czym? skąd materiały? jakie farby? narzędzia? i prosiło o podesłanie im zdjęć, pokazanie, zaprezentowanie… W takich sytuacjach posiadanie bloga byłoby bardzo przydatne, gdyż mogłabym to wszystko zebrać w jednym miejscu… ale… jakoś nie mogłam się przemóc.
Ostatnimi czasy znowu zabrałam się do "twórczej pracy", a wraz z nią powróciła myśl o blogu i mimo, że wcale natrętna tym razem nie była i właściwie tylko majaczyła się gdzieś w oddali to mimo wszystko postanowiłam, że tym razem bloga założę. 
Mam zamiar zbierać tu najróżniejsze drobiazgi życia codziennego – dla siebie (żeby kiedyś móc powrócić i przypomnieć sobie to co prędzej czy później gdzieś uleci) oraz dla przyjaciół, znajomych i przypadkowych przechodniów, których zaciekawią moje poczynania.
W takim razie ...do dzieła

Zapraszam do czytania, oglądania, komentowania, dzielenia się uwagami. Będzie mi bardzo miło jak pozostawicie tu po sobie jakiś ślad. :)

2 komentarze:

  1. Dobrze, że tym razem nie porzuciłaś pomysłu i blog powstał! Fajnie piszesz, więc chwal sie swoimi drobiazgami i inspiruj innych, ile dusza zapragnie! Pozdrawiam ciepło :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Augusta dzięki za dobre słowo i dodanie odwagi :)

      Usuń

Dziękuję za komentarz!