środa, 3 grudnia 2014

Bileciki, zawieszki, tagi... część 1

Bileciki dołączane do prezentów to jeden z tych elementów, który potrafi 'zrobić całą robotę'. Mogą one być też doskonałym sposobem na uczynienie naszych opakowań bardziej personalnymi. Ręcznie podpisane, z jakimś osobistym komentarzem, dopiskiem, krótkim wierszykiem, cytatem czy uwagą, która dla innych może nic nie znaczyć, albo może wręcz być pozbawiona sensu, a dla obdarowanego będzie miała wielkie znaczenie, albo przypomni jakieś miłe wydarzenie z przeszłości.

Nie muszę chyba mówić, że te ręcznie robione lubię najbardziej :) Dlatego dzisiaj podrzucam kilka pomysłów jak można wykonać takie bileciki. Część z nich, albo bardzo podobnych pojawiła się w postach 'Pakowanie, zawijanie...' - tu i tu, a część jest nowych. Zobaczcie...

Na początek kilka wersji aniołkowych :)
  
Jeśli uznacie, że z wycinaniem aniołka jest za dużo zachodu, to może skusicie się na proste gwiazdki?


Jeśli mamy jakieś ozdobne dziurkacze, to bardzo szybko możemy wykonać takie oto proste zawieszki - wystarczy ładny papier albo tekturka, dziurkacz i gotowe :)


Bardzo też lubię takie kilkuwarstwowe, dyndające zawieszki - uważam, że wyglądają bardzo efektownie :)A jeśli nie mamy ozdobnych dziurkaczy, czasu żeby wycinać jakieś elementy, albo po prostu chcemy zawieszkę naprawdę prostą, to wystarczy tekturka i dziurkacz i też jest ładnie :)


Dzisiaj już się żegnam, a na drugą część zapraszam już wkrótce :) Pozdrawiam serdecznie!

4 komentarze:

 1. To Twoje zawijanie jest bardzo pomysłowe...ja również zwracam uwagę na takie detale, bo małe rzeczy dają wiele radości:)
  BUZIAKI :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aga no bo jak można nie zwracać na nie uwagi kiedy one takie urzekające, prawda? :) pozdrawiam!

   Usuń
 2. Kiedyś w Biedronce były ozdobne dziurkacze. Żałuję, że nie kupiłam :( Buźki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. poluj na następną okazję bo one się tam co jakiś czas powtarzają :)

   Usuń

Dziękuję za komentarz!